mötestider för distriktets klubbar

Distriktet har ett stort utbud av klubbar på många olika platser och tider. Passar det dig med lunch, frukost eller kvällstid för nätverkande? Vill du ha en lokalt förankrad klubb eller en pendlarklubb? Vi hoppas du hittar något som passar just dig!

Mötestider för distriktets klubbar

MÅNDAG
11:30  STENUNGSUND, Södra Stenungsön 106,  Stenungsund
11:30  ULRICEHAMNN, Nygatan 36, Ulricehamn
11:45  PARTILLE, Arenatorget 2, Partille
11:45  STRÖMSTAD RK, Ångbåtskajen 4, Strömstad
12:00  ALINGSÅS-NOLHAGA, Bankgatan 1, Alingsås
12:00 BORÅS-ÖSTRA, Yxhammarsgatan 30, Borås
12:00  LANDVETTER-RÅDA, Långenäs 150, Mölnlycke
12:00  VARBERG-GETAKÄRR, Kungsgatan 24, Varberg
12:00  GÖTEBORG, Kungsportsavenyn 24, GÖTEBORG
12:15  KUNGÄLV-MARSTRAND, Gamla Torget 2, Kungälv
12:15  SÄFFLE, Olof Trätäljagatan 2, Säffle
12:30  GÖTEBORG-MAJORNA FRÖLUNDA, AO Elliotsväg 10, Göteborg
12:30  GÖTEBORG-LÅNGEDRAG, Talattagatan 10, V Frölunda
13:00  GÖTEBORG-HOVÅS, Golfbanevägen 17, Hovås
17:00  ALE, Vikenvägen 295, Bohus
18:00  GÖTEBORG-POSEIDON, Södra vägen 18, Göteborg
18:00  MUNKEDAL, Håby, Munkedal
18:15 MELLERUD, Tingshusgatan 1, Mellerud
18:30 GBG Poseidon Rotaract, Lennart Torstenssons gata 3,  Göteborg
18:30 KUNGSHAMN, Varvsgatan 9, Kungshamn
18:30 MARK, Brättingstorpsvägen 28, KINNA
19:00 LJUNGSKILE, Valdemar Svenssons v. 11, Ljungskile


TISDAG
08:00 ÅMÅL-TUPPEN, Kungsgatan 9,  Åmål
12:00 GOTHENBURG INTERNATIONAL RC, MobilityXlab, Showlab, Göteborg
12:15 BORÅS, Hallbergsplatsen 2, Borås
12:15 GÖTEBORG-ÖRGRYTE, Frimurarhuset, Södra Hamngatan 31, Göteborg
12:00  MÖLNDAL-KÅLLERED, Åbyvägen 10, Mölndal
13:00 ÅMÅL, Kungsgatan 9, Åmål
17:00 LERUM, Hedeforsvägen 58, Lerum
18:30 KUNGÄLV, Gamla Torget 2, Kungälv 

ONSDAG
12:15 GÖTEBORG-MARIEHOLM, Packhusgatan 8, Göteborg

TORSDAG

12:00 VÄNERSBORG, Kungsgatan 15, Vänersborg
12:15 GÖTEBORG-GAMLESTADEN, Södra Vägen 18, Göteborg
12:15 UDDEVALLA-SKANSEN, Riverside, Museigatan 2, Uddevalla
17:30 GÖTEBORG-KRONHUSET, Berzeliigatan 18, Göteborg
18:00 KUNGSBACKA-CITY, Norra Torggatan 4, Kungsbacka
19:00 KIND
, Uddebo
19:00 ORUST, Morlanda 135, Ellös

FREDAG
07:00 VÄNERSBORG-AURORANabbensvägen, Vänersborg
07:00 ÖCKERÖARNA, Klåva Hamnväg 15, Hönö
07:15 BORÅS-VISKAN, Yxhammarsgatan 29, Borås
07:15 MÖLNDAL, Christina Halls väg, Mölndal
07:15 VARBERG-BOCKSTEN, Kungsgatan 24, Varberg
07:30 GÖTEBORG-SÄVE, Gamla Tingstadsgatan 1, Göteborg
07:45  GÖTEBORG-VINGA, Klippan 1, Göteborg
07:45 GÖTEBORG-CITY, Engelbergsgatan 32, Göteborg
08:00 LERUM-ASPEN, Aspenäsvägen 12, Lerum
11:30 KUNGSBACKA-SÄRÖ, Storgatan 1, Kungsbacka
11:45 VÅRGÅRDA-HERRLJUNGA, Kungsgatan 45, Vårgårda
12:00 ALINGSÅS, Bankgatan 1, 441 30 Alingsås
12:00 GÖTEBORG-ANGERED, Angereds Torg 13, Angered
12:00 GÖTEBORG-ÄLVSTRANDEN, Adolf Edelsvärds gata 5, Göteborg
12:00 TANUM, TanumStrand, Grebbestad
12:00 UDDEVALLA-BYFJORDEN, Museigatan 2, Uddevalla
12:15 GÖTEBORG-KUNGSPORTEN, Nellickevägen 22, Göteborg
12:15 MARK-KINNABORG, Öresjövägen 46, Örby
12:15 TROLLHÄTTAN, Kulturhuset, Kungsgatan 25, Trollhättan
12:15 VARBERG, Kungsgatan 24, Varberg